.

.

New
50pcs дијаметар 26cm бел Круг Sachet Organza Торба Drawstring накит пакување кеси за Свадба/подарок/храна/бонбони/Божиќ

50pcs дијаметар 26cm бел Круг Sachet Organza Торба Drawstring накит пакување кеси за Свадба/подарок/храна/бонбони/Божиќ

DEN 297.00
DEN 401.28

Стока
Достапно.


3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако имате speical потреби, ве молиме контактирајте со нас.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина .
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Се надеваме на вашето разбирање. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ви благодариме. Повратни информации е многу важно.)
Количина и Бои : имаме неколку бои, Црвена, Розова, Бебешко Сина, Светло Виолетова.
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број .
Промет На Големо Со Бесплатен Превозот Кол.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Бренд Име:
CJEC
Број На Модел На:
50 парчиња
Големина:
23cm-26cm
Употреба:
подарок плик
Материјал:
Organza Кеси
Тип:
Organza Кеси
Свеж

Избор на клиенти