.

.

New
Armi продавница Црно Куче Подигнат Крпа Градите Рака Вест Harnesses За Кучиња 6044010 Милениче Leashes Материјали S M L

Armi продавница Црно Куче Подигнат Крпа Градите Рака Вест Harnesses За Кучиња 6044010 Милениче Leashes Материјали S M L

DEN 239.04

Стока
Достапно.


големина на :
s градите 35 cm, назад должина 9 см, магија паста 6.5 см
м chest45 cm, назад length13 cm, магија паста 7.5 cm
l градите 55 cm, назад должина од 15cm, магија паста 7.5 cm
води length120 cm * ширина 2 см
боја : како што е прикажано
продажбата на моделот : 1 сет ( Подигнат + води )
пакување : opp
тип : куче Темперамент
** цел : ве молиме бидете сигурни дека вашето бебе големина
** С за 1-2.5 kg куче
** М околу 2,5-4 кг куче
** L за 4-5.5 kg куче
** повеќето убави, најубава, па секој носител може да биде "Diva" тие се со цел да се..
Вие исто така може да се допаѓа . .

Детали

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Куче Подигнат Тип:
Вест Harnesses
Тип:
Harnesses
Бренд Име:
armi
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Функција:
Отцепување
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Никој
Материјал:
Платно
Функција:
Удобно Дише
Шема:
Како што е прикажано
Свеж

Избор на клиенти