.

.

New
Easttop Diatonic 10 Дупка Harmonica ABS Чешел Устата Орган Instrumentos Копче C Блуз Харфа Музички Инструменти Исток врвот T008 Почетник

Easttop Diatonic 10 Дупка Harmonica ABS Чешел Устата Орган Instrumentos Копче C Блуз Харфа Музички Инструменти Исток врвот T008

DEN 1243.00
DEN 1776.00

Стока
Достапно.

За штета или загуба, ние нема да им даде целосна наплата. Pls се обиде да потрае неколку минути за да го напуштите вашиот позитивен фидбек.
Гаранција За Квалитет :
Нашите КК тим ќе ги провери секој производ и секој пакет пред пратката, бидете сигурни дека секоја цел е добар со точни тон, атрактивни звук и совршена изведба.
Следниве неколку совети за грижа за вашиот harmonica :
1. Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, не двоумете се да контактирате со нас пред да замине вашите негативни или неутрални повратни информации.

Детали

боја:
Сребрена А, Сребро Б, Сребро C, Сребро D, Сребро E, Сребро F, G Сребро.
Тон:
C
Број На Модел На:
T008
Изговорот Метод:
Diatonic
Полињата За Материјал:
Phosphor Бронза
Маска Материјал:
Хром-обложено Бакар Одбор
Тип:
Phosphor Бронзена Легура Трската
Тело Материјал:
Метал
Бренд Име:
ИСТОК ВРВОТ
Број на Копчиња:
Никој
Број на Забива:
10
Тон:
A B C D E F G Ab Бб Db Ио Gb
боја:
Сребро.
чешел:
ABS
димензија:
Околу 100*25*20mm
Тежина:
About 89g
Свеж

Избор на клиенти