.

.

New
Хедер сива боја, тенките дише лен секојдневен панталони директно течност еластичен појас долги панталони мажите плус големина лен панталони

Хедер сива боја, тенките дише лен секојдневен панталони директно течност еластичен појас долги панталони мажите плус големина

DEN 3060.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Материјал:
Лен,Памук
Стил:
Повик
Декорација:
Изгребани
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
12
Дебелина:
Лесен
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Половината Големина(во инчи):
28-70
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Harem Панталони
Бренд Име:
BADUN QISHI
Затворање Тип:
Drawstring
Панталона Стил:
Harem Панталони
Свеж

Избор на клиенти