.

.

New
Италија бренд панталони мажите еластична лен панталони мажите секојдневен harem панталони mens солидна пролет машки панталони есен pantalon hombre

Италија бренд панталони мажите еластична лен панталони мажите секојдневен harem панталони mens солидна пролет машки панталони

DEN 912.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Италија бренд панталони мажите еластична лен панталони мажите секојдневен harem панталони mens солидна пролет машки панталони есен pantalon hombre

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Материјал:
Лен,Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Бренд Име:
Suehaiwe
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
1022K-Б
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Редовни
Половината Големина(во инчи):
2.03-3.02
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Harem Панталони
Половината Тип:
Средината
Должина:
Ankle-Length Pants
Материјали:
6% лен 18% памук 76% полиестер
Свеж

Избор на клиенти