.

.

New
Бренд Алуминиумска рамка 4 во 1 Количка Шминка Кутија Убавина Случај со тркала професионална шминка Куфер шминка Нова Универзална Тркала

Бренд Алуминиумска рамка 4 во 1 Количка Шминка Кутија Убавина Случај со тркала професионална шминка Куфер шминка Нова Универзална

DEN 8894.00
DEN 10463.52

Стока
Достапно.

За Царинската Ние ќе бидат завршени во согласност конвенционален начин и ќе ги прогласи за да се минимизира вашиот увоз доход, и ја прогласи ниска вредност.(Купувачот е одговорен за поштарина) Сепак, испорака такси нема да бидат вратени, ако сте само не satified со предмети, не се неисправни на патот или квалитетот проблем. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И 5 ЅВЕЗДИ, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШАТА ОБЈЕКТИ И УСЛУГИ. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нов или да го вратите за целосна наплата. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот на производи и Назад.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Гаранција : 7 дена се Врати за Наплата/ 1-година Поправка. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.Производ Големина : 75 * 35 * 25 CM Боја : Црна Пакување број 1 Картон големина : 40 * 30.

Детали

Тип На Објект:
Багаж
Објектот Тежина:
7 kg
Тип На Соба:
Hardside Багаж
Објектот Висина:
80 CM
Број На Модел На:
Рициново кутија
Имаат Drawbars:
Yes
Објектот Должина:
36 CM
Со Заклучување:
Yes
Бренд Име:
Земјата се каже
Објектот Ширина:
26CM
Рициново:
фабрика
Пол:
Жените
Главен Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти