.

.

New
НОВИОТ 1.8 CE/ZIF 80GB HS082HB Хард Диск за macbook air A1237 MB003 HP MINI IPOD КЛАСИЧНИТЕ ВИДЕО HDD го ЗАМЕНИ MK8025GAL HS06THB

НОВИОТ 1.8 CE/ZIF 80GB HS082HB Хард Диск за macbook air A1237 MB003 HP MINI IPOD КЛАСИЧНИТЕ ВИДЕО HDD го ЗАМЕНИ MK8025GAL HS06THB

DEN 1591.20

Стока
Достапно.

4 Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување не се враќа Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, така ве молиме да ни даде позитивен и 5 ѕвезди на повратни информации доколку сте задоволни со нашите производи. Ве молиме имајте предвид подолу : 1 се Врати ставки мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци, тоа е надвор од гаранција за штетата предмети од употреба, несоодветна инсталација, или злоупотреба,. 45 Дена Снабдувач Гаранција Ние нудиме 90 дена за гаранција на сите производи купени од нас. Иако ние се тестира двапати на нашата делови пред превозот, и ние сме многу претпазливи за комуникации со секој клиент, но ние се уште може да не може да го направи секој клиент среќни, па ве молиме контактирајте со нас ако било незадоволни или прашање, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение. Ве молиме не го остави неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас.

Детали

Бренд Име:
ZUCZUG
is_customized:
no
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
hs082hb
Капацитет:
80Gb
Интерфејс:
ce
Се користи за :
macbook air a1237 mb003 лаптоп, ipod класичните видео
Големина:
70mm*53mm*5mm
Кеш:
8m
Брзина:
4200rev
Свеж

Избор на клиенти