.

.

New
Probrico Нерѓосувачки Челик Влезот/Privcy/Премин/Deadbolt Заклучување на Вратата Сатен Никел Вратата Knob Врата се Справи со DL607SN

Probrico Нерѓосувачки Челик Влезот/Privcy/Премин/Deadbolt Заклучување на Вратата Сатен Никел Вратата Knob Врата се Справи со

DEN 455.52

Стока
Достапно.


* Сите пријави се прифатени,Но ако тоа не е Квалитет проблем,враќање поштарина ќе се преземат од страна на купувачот
* ние Гарантираме за сите стоки Квалитет,ако тоа е Квалитетот проблем, ние ќе ви вратат без да ги врати или да ги преземат за враќање поштарина
* Нашата Мисија :
Има диви спектар на производи на нашите клиенти,
со цел да им овозможи да живеат пријатна живот во куќи кои се изградени, по пристапни цени.
* За увоз доход, ве молиме истрага вашиот локален обичај за детали,тоа не е вклучено во цената и превозот надомест.
* Backset : 60 mm(2-3/8") или 70 мм (2-3/4 ")
Пакетот Вклучува :
* 1 парче на одбраната заклучување на вратата.
* Нашата Визија :
Ние се обезбеди добар квалитет дом на градежни производи и професионални услуги на нашите клиенти,
дејствува како мост помеѓу фабриката и потрошувачите.
* Ве молиме не го остави негативни повратни информации директно пред да контактирате со нас за добивање на решение. Во други земји, тоа трае 2-4 недели за да се избави .
* 1 парче на спецификација
* 3 клучеви
* Инсталација Завртки
* Да НИ,АУ,ЕУ, тоа трае 7-15 работни дена да испорача.
* Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по вашите пари избришани.
Сите заклучување имаат различни клучеви
Карактеристики :
* Цената е За 1 парче.
* Ние брод пакети со следење на број за сите земји.
* Во согласност со ANSI Одделение 3 Надминува 200,000 cyles
* 5 иглички месинг гимнастик цилиндар
* Солидни колона за Безбедност на болт да се обезбеди анти-машински заштита
* Материјал : Satinless Челик
* Боја : Сатен Никел
* Вратата Дебелина : 35 до 45 mm ( 1-3/8 " да 1-3/4 ")
* Роуз дијаметар 65mm, knob дијаметар од 53mm.

Детали

Големина:
Entrance Lock, Privacy Lock, Passage Lock, Deadbolt, Door Handle
боја:
1 КОМПЈУТЕРИ, 3 КОМПЈУТЕРИ, 5 КОМПЈУТЕРИ, 6 КОМПЈУТЕРИ, 10 КОМПЈУТЕРИ
Површина По Завршувањето:
Electroplated
Примена:
внатрешни работи врата
Копчињата Се Вклучени:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
probrico
Стил:
Knob Брави
Одговара Вратата Дебелина:
35-45mm
Заклучување Тип:
механичко заклучување
is_customized:
Yes
Отклучување На Чекање:
копче
Број На Модел На:
DL607SN
боја:
Сатенски никел
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Свеж

Избор на клиенти