.

.

New
С. UYUE Универзална Елоксирани 2 Инчен Pivoting Мотоцикл Handlebar Столб За 7/8 28mm Барови Менгеме

С. UYUE Универзална Елоксирани 2 Инчен Pivoting Мотоцикл Handlebar Столб За 7/8 28mm Барови Менгеме

DEN 1342.00
DEN 1636.80

Стока
Достапно.

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. За Надвор акции Ако купите нешто што е надвор од акциите. можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок"со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. ние ќе испрати сличен стил за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Risers се одржуваат од страна на оригиналниот стеги и ре-менгеме handlebars 2" високото со pivoting прв план и исхрана на вредноста. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condtion за враќање на парите или замена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Голем бар позиција решение и заеднички избор за XR650 L, S uzuki V-Strom, Б MW ГШ 1150 & 1100, F650 GS Твин и Дакар, KLR, и DRZ. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

Детали

Бренд Име:
DuDuDanQi
Motobike Направи:
Suzuki
Свеж

Избор на клиенти