.

.

New
145mm Нерѓосувачки Челик Коњ Малку О Прстен Малку Со Бакар Отворот Западен Удобност Snaffle Малку

145mm Нерѓосувачки Челик Коњ Малку О Прстен Малку Со Бакар Отворот Западен Удобност Snaffle Малку

DEN 888.00

Стока
Достапно.


детали за производот не ' Рѓосувачки Челик Малку Со Бакар/ Месинг Отворот Двојно поврзувани устата со елипсовидна линк Устата големина : 125mm, 140mm Устата дебелина : 19mm Прстен големина : 65mm Пакет : 1 парче по многу

Детали

Стил:
Англиски Седло
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти