.

.

New
Нерѓосувачки Челик Pin Тока Рака Полиран Внатре Ширина 40mm

Нерѓосувачки Челик Pin Тока Рака Полиран Внатре Ширина 40mm

DEN 403.20

Стока
Достапно.


Опис на производот НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PIN-от ПОЈАС ТОКА Големина : 40mm ( погоден за 40mm bandwidth )

Детали

is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти