.

.

New
20PCS/Многу не ' Рѓосувачки Челик Pin Тока Belet Тока Коњ Оглавник Тока Внатре Ширина 30мм W021

20PCS/Многу не ' Рѓосувачки Челик Pin Тока Belet Тока Коњ Оглавник Тока Внатре Ширина 30мм W021

DEN 1588.80

Стока
Достапно.


Опис на производот НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PIN ТОКА Големина : 30мм ( погоден за 30мм bandwidth ) пакување : 20 парчиња/ торба

Детали

is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти