.

.

New
LEDIARY 20pcs / Многу Халоген G9 Светилки 110V Супер Светло 25/40/50W Топло Бела 2700K Сијалица За Лустерот Затворен Осветлување Тела

LEDIARY 20pcs / Многу Халоген G9 Светилки 110V Супер Светло 25/40/50W Топло Бела 2700K Сијалица За Лустерот Затворен Осветлување

DEN 336.00
DEN 524.16

Стока
Достапно.


В ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања/проблеми, ќе даде одговор во рок од 12ч.Осветлување Боја : Топло Бела (2700-3500 K) 8. Ние ќе им понуди задоволително решение.
Дали има некој Царина?
Обично ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне царина. Други проблеми ќе бидат понудени за промена, но купувачите ќе треба да плаќаат врати превозот цена. Тогаш нема да изгубите пари пред примање стока.
Забелешка : Ако вашиот заштита времето истекува, но парцели се уште не е пристигнат, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на вашиот заштита пат и иднина за да се провери вашиот парцела. Повратни информации со слики ќе бидат ценети.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ја потврдите вашата примање и даде 5-ѕвезда преглед.
Во секој случај, ве молиме да обрнете внимание на следење на информации.Dimmable? Yes
Повеќе Повратните Информации Од Купувачите
Трговијата на мало, трговија на големо и пад на превозот се сите добредојдени.
LEDIARY 20 PCS 110 V Супер Светло G9 Халоген Сијалица 25/40/50 W Халоген Светилки Топло Бела 2700 K Затворен Јасно Секоја Сијалица Со Внатрешен Кутија
1. За продажба на мало, ние испрати преку Epacket или Кина Регистрирани Воздух Mail за нарачки над $5. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Како да се track my парцела?
А Што може да се види директно на правото на вашата нарачка страница.

Детали

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
40w, 50w, 25w
Тип На Објект:
Халоген Светилки
сертификација:
ЕМК,CQC,VDE,LVD,CCC,RoHS,CE
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
100
Напон:
110V
База Тип:
G9
Прозрачна Флукс:
240/520/700
Примена:
Внатрешна
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Бренд Име:
LEDIARY
Спецификација:
H10
Зрак Агол(°):
360
Број На Модел На:
Халоген G9 110V-130V
Моќ Толеранција:
5%
Просечен Живот (часот):
2000H
Боја Temp(К):
2700
Свеж

Избор на клиенти