.

.

New
Пакување Од 2 G80 E27 Халоген Сијалица, Lumiled Ретро Филамент Светлина Цвет Сијалица Декоративни

Пакување Од 2 G80 E27 Халоген Сијалица, Lumiled Ретро Филамент Светлина Цвет Сијалица Декоративни

DEN 821.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


Опис
Извор на светлина тип : G80.
Само за декоративни не за осветлување
База : E27.
Сијалица шема : Цвет.
Напон : 220 V.
Големина : Кол 80mm H 120mm(Како слика на емисии).
Боја : Транспарентна(Како слика на емисии).
Материјал : Стакло.
Одличен квалитет на ОЕМ Тела со Ист Дизајн.
СОСЕМА НОВ, НЕИСКОРИСТЕНИ ПРЕДМЕТИ ВО ФАБРИЧКИТЕ КУТИЈА!

Детали

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Боја Temp(К):
3500
Број На Модел На:
G80-Цвет
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Примена:
Внатрешна
Зрак Агол(°):
360
Моќ Толеранција:
1%
Прозрачна Флукс:
180
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
База Тип:
E27
Просечен Живот (часот):
5000
Напон:
220V
Спецификација:
880
Свеж

Избор на клиенти