.

.

New
ILT L7394 6V 20W G4 2000H светилка ГЛАМУР MD1600 MD2000 Биохемиски анализатор 6V20W халоген сијалица GILWAY L7394-К2

ILT L7394 6V 20W G4 2000H светилка ГЛАМУР MD1600 MD2000 Биохемиски анализатор 6V20W халоген сијалица GILWAY L7394-К2

DEN 2352.00

Стока
Достапно.


Д-р шарм 2000 Италија полу автоматски биохемиски сијалица L7394,6 V 20 W ЈАПОНИЈА ILT халоген сијалица
Напон : 6 V
Моќност : 20 W
Светилка нога : G4
Филамент : 6 C
Дијаметар : 9.5 mm
Температура на бојата : 2900 K
Живот : 2000 часа

Детали

Тип На Објект:
Халоген Светилки
сертификација:
FCC,RoHS
Просечен Живот (часот):
2000 година
Примена:
Професионални
База Тип:
G4
Напон:
90-260V
Свеж

Избор на клиенти