.

.

New
HoneyFly Нови 20pcs/многу GU10 Халоген Светилка 50mm, Халоген Dimmable Сијалица Место Светло 220V 28W 42W Одделение C Топло Бела чисто Стакло

HoneyFly Нови 20pcs/многу GU10 Халоген Светилка 50mm, Халоген Dimmable Сијалица Место Светло 220V 28W 42W Одделение C Топло Бела

DEN 2059.20

Стока
Достапно.


Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе бараме да се обезбеди најдобра услуга и донесе на највисоко задоволство на сите наши клиенти.
И ние ќе го прават истото за вас .
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, добредојдени да ни остави позитивен фидбек. неколку начини.
Во случај да имаат било какви посебни барања за квалитетот на производот и пратката, ве молиме љубезно ни остави порака.
Испорака Метод :
Предмети ќе биде добро спакувани пред предмети се испраќаат со стандардизирани извоз неутрален кутија.
Следење на број ќе се обезбедува штом ги добиваме од нашите превозот компанија.
Honey Fly Нови 20pcs/многу GU10 Халоген Светилка 50mm, Халоген Dimmable Сијалица Место Светло 220 V 28 W 42 W Одделение C Топло Бела чисто Стакло
Име на производ : GU10 Халоген Светилка

Боја : Топло бела
Lumens : 250 / 350 LM
Зрак Агол : 38°
Животниот Век : 2000 Часа
Wattage : 28 W 42 W
Димензии : φ50 x H55mm
Гаранција :
Купи со доверба, сите наши производи се направени од најдобрите материјали,CE одобрено, со гаранција 2 години по испорака.
Вашиот вид добар коментар е одлична поддршка на нашата продавница раст .
За подобрување на нашите клиенти искуство, ве молиме ажурирајте го вашиот Телефонски број или испрати ни забелешка откако ќе понудата.
Секое барање за технички прашања, можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас ,ние ќе ви одговори во време ,бесплатно.

Детали

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
28W, 42W
Тип На Објект:
Халоген Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Примена:
Затворен,Комерцијални
Бренд Име:
HoneyFly
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Прозрачна Флукс:
250/350LM
Боја Temp(К):
3000
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
RA99
Зрак Агол(°):
38
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Број На Модел На:
GU10
База Тип:
GU10
Моќ Толеранција:
5%
Спецификација:
880
Напон:
220-240V
боја:
топло бела
250/350LM:
38° Зрак Агол
GU10:
220-240V
висока осветленост:
Енергија-Заштеда На
Свеж

Избор на клиенти