.

.

New
10pcs Gu5.3 12V 50W 3500K Бела Халоген Сијалица Светлина Свет Светилка Бесплатен Превозот

10pcs Gu5.3 12V 50W 3500K Бела Халоген Сијалица Светлина Свет Светилка Бесплатен Превозот

DEN 580.00
DEN 698.88

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.3 Wattage (W) 20 Напон (V) 12v Температура на Бојата(К) 3500 Светлина, Боја Бела Димензија 1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ИЛИ, вие maychoose да има замена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.39 во
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Гаранција
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Wattage:
50w
Тип На Објект:
Халоген Светилки
Напон:
12V
Примена:
Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
сертификација:
CCC,CE,FCC
Спецификација:
9004(HB1)
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Просечен Живот (часот):
20000
База Тип:
GU5.3
Бренд Име:
IWHD
Свеж

Избор на клиенти