.

.

New
10pcs G4 12V 5W/10W Халоген Сијалица Светлина Свет Светилки JC Тип Бесплатен Превозот

10pcs G4 12V 5W/10W Халоген Сијалица Светлина Свет Светилки JC Тип Бесплатен Превозот

DEN 301.00
DEN 362.88

Стока
Достапно.

Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА.Спецификација на Конектор Тип G4 Wattage (W) 5w/10w Напон (V) 12v Температура на Бојата(К) 2900 Светлина, Боја Бела Димензија 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Враќање
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор.31 во
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
10w, 5w
Тип На Објект:
Халоген Светилки
Просечен Живот (часот):
20000
База Тип:
G4
Напон:
12V
Примена:
Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
сертификација:
CCC,CE,FCC
Спецификација:
9004(HB1)
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Бренд Име:
IWHD
Свеж

Избор на клиенти