.

.

New
HoneyFly 5pcs Dimmable MR11 Халоген Светилка 12V 10W/20W GU4 Халоген Сијалица Место Светло Топло Бела чисто Стакло Затворен Halojen Lamba

HoneyFly 5pcs Dimmable MR11 Халоген Светилка 12V 10W/20W GU4 Халоген Сијалица Место Светло Топло Бела чисто Стакло Затворен Halojen

DEN 467.00
DEN 518.40

Стока
Достапно.

( сите на нашите ценети купувачи. Нашата цена не вклучува увезени данок или ДДВ . Среќен шопинг од Honey Fly Меѓународни
. Уплатата треба да се изврши во рок од 2 дена откако ќе понудата. Ние не бродот за да PO BOX, APO ИЛИ FPO адреси.ние ќе испрати стоката да што побрзо по вашата нарачка е потврдена од страна на Али.
Honey Fly 5pcs Dimmable MR11 Халоген Светилка 12 V 10 W/20 W GU4 Халоген Сијалица Место Светло Топло Бела чисто Стакло Затворен Halojen Lamba Име на Производ : MR11 Халоген светилка 10 W/20 W , halegon светилки, халоген светлина. Токму сега, ние сме CPRAM, E-пакет, Aliexpress Стандард( Премиум) Превозот Начин, DHL ,FEDEX ОДНОСНО, FEDEX IP, UPS-от ,ТНТ ,ARAMEX, EMS итн.
Ве молиме изберете соодветна испорака начин . Ако немате Зачувам сметка, ние исто така може да се прифати , Western Union, Paypal, Банкарски трансфер или друг метод на плаќање, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за вашиот склопот на плаќање начин.Различни превозот начин ќе се различно време за да се дојде до вас , исто така, трошоците се многу различни, ве молиме проверете внимателно кога ќе ги нарачате. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе бараме да се обезбеди најдобра услуга и донесе на највисоко задоволство за вас . За некои високи даночни земји, ве молиме проверете со вашиот локален Царинската испостава пред наддавање за данок. вашата 5-ѕвезда критика ќе биде многу корисно да ја нашата продавница раст.

Детали

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
10w, 20w
Тип На Објект:
Халоген Светилки
сертификација:
CQC,EMC,УЛ,LVD,CCC,ГШ,RoHS,FCC,CE
Зрак Агол(°):
30
Спецификација:
880
Примена:
Затворен,Комерцијални
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
RA99
Боја Temp(К):
3000
Бренд Име:
HoneyFly
Напон:
12V
Просечен Живот (часот):
2000 часа
База Тип:
GU4
Прозрачна Флукс:
201
Број На Модел На:
MR11/C
Моќ Толеранција:
5%
боја:
топло бела
100LM/201LM:
10W/20W
mr11 gu4:
12v
Свеж

Избор на клиенти