.

.

New
Направен во Јапонија,MAQUET ALM ECL0001 23V 100W X514 халоген светилка за хируршки 23v100w X514 светилка

Направен во Јапонија,MAQUET ALM ECL0001 23V 100W X514 халоген светилка за хируршки 23v100w X514 светилка

DEN 1094.40

Стока
Достапно.


Направен во Јапонија,23 V 100 W сијалица за MAQUET ALM ЗЕК-0001 хируршки getinge операција број светлина 23 V100 W X514 СП халоген светилка

Детали

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Просечен Живот (часот):
500
сертификација:
CE,PSE,CCC
Број На Модел На:
X514SP
Примена:
Професионални
Бренд Име:
Amayadx
Моќ Толеранција:
3%
Напон:
23V
Свеж

Избор на клиенти