.

.

New
LEDIARY 5PCS Врвен Квалитет Халоген Сијалица GY6.35 24V 150W чисто Стакло Волфрам Лампи Dimmable Јасно Секоја Сијалица Со Внатрешен Кутија

LEDIARY 5PCS Врвен Квалитет Халоген Сијалица GY6.35 24V 150W чисто Стакло Волфрам Лампи Dimmable Јасно Секоја Сијалица Со Внатрешен

DEN 571.00
DEN 891.84

Стока
Достапно.

Никогаш не се загрижени, контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние нудиме наплата или ви испрати нова точка. Други проблеми ќе бидат понудени за промена, но купувачите ќе треба да плаќаат врати превозот цена. Додека за изразат испорака, тоа ќе трае 7 дена или така. За пад на превозот, ние може да се испрати на стоки директно до вашите клиенти колку што ни даде право адреса и телефонски број.Осветлување Боја : Топло Бела (2700-3500 K)
Трговијата на мало, трговија на големо и пад на превозот се сите добредојдени.
Забелешка : Ако вашиот заштита времето истекува, но парцели се уште не е пристигнат, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на вашиот заштита пат и иднина за да се провери вашиот парцела.35 24 V 150 W чисто Стакло Волфрам Халоген Светилки Dimmable Јасно Секоја Сијалица Со Внатрешен Кутија
1. За промет на големо, ние може да го понуди на попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.Димензии : Висина 50mm; Дијаметар : 13.Приклучок : GY6.
LEDIARY Врвен Квалитет Халоген Сијалица GY6. Додека за нарачки помалку од $5, ние испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, тогаш, вие може да не може да се види следење на информации во вашата земја, но можете да контактирате со нас за да побара и се уште не може да го добиете вашиот парцела, како и обично.Материјал : Кварц Стакло+Волфрам+Халоген Гас
3.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ја потврдите вашата примање и даде 5-ѕвезда преглед.

Детали

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
150W
Тип На Објект:
Халоген Светилки
сертификација:
ЕМК,УЛ,LVD,CCC,RoHS,CE
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
100
Напон:
24V
Боја Temp(К):
2800
Примена:
Затворен,Деловен,Професионален
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Просечен Живот (часот):
500h
База Тип:
GY6.35
Бренд Име:
LEDIARY
Зрак Агол(°):
360
Број На Модел На:
Халоген GY6.35 24V
Моќ Толеранција:
5%
Спецификација:
H13
Прозрачна Флукс:
>3500lm
Боја На Каросеријата:
Јасно
боја на светлина:
топло бела
Dimmable?:
Yes
Функција:
супер светло
Свеж

Избор на клиенти