.

.

New
E12 18V0.11a ,24V30V0.11A морски сијалица

E12 18V0.11a ,24V30V0.11A морски сијалица

DEN 4272.00

Стока
Достапно.


E12 18 V0.11a ,24 V30 V0.11 A морски сијалица

Детали

Wattage:
18v 0.11A, 24V 0.11A, 30V 0.11A
Тип На Објект:
Халоген Светилки
Бренд Име:
Amayadx
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CCC
База Тип:
E12
Свеж

Избор на клиенти