.

.

New
Ново! Халоген Светлина 24v 21w Ba9s A1283 Голема 10pcs

Ново! Халоген Светлина 24v 21w Ba9s A1283 Голема 10pcs

DEN 1872.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Халоген светлина 24v 21w ba9s A1283 ГОЛЕМА
Број На Модел На A1283
Напон 24 V
Моќ 21 W
База ba9s
Стакло Школка Јасно
Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T/T,Money Bookers.
Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.
Тоа е сигурен, безбеден и брз.
Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.
·Ние брод во светот.
Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
· Ако имате расчекор со објект еднаш тоа е транспортирана до вас, ве молиме да ги споделите
со нас, ние ќе се обидеме да ви помогнеме. Нашата победа понудувачи се нашиот Врвен приоритет; ние сакаме
за да бидете сигурни дека имате се повеќе од задоволни. Ако имате било какви прашања само побарајте, ние
се убаво и пријателски и ќе бидат среќни да одговориме на сите ваши прашања во навремено.
Ако имате еден момент ве молиме да погледнете во мојата продавница за други објекти кои ќе бидат на
интерес за телефон или преносот на податоци или личност. Ако најдете нешто друго што сакате јас
ќе ми биде драго да ги комбинирате во превозот.
Секоја цел е преполна добро и доаѓа со Испорака Потврда.

Детали

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a249
Свеж

Избор на клиенти