.

.

New
HoneyFly 2 парчиња/многу Dimmable GU10 Халоген Светилка Сијалица 50mm 220V 35W 50W 70W Халоген Место Светло Првенство Форма Топло Бела чисто Стакло

HoneyFly 2 парчиња/многу Dimmable GU10 Халоген Светилка Сијалица 50mm 220V 35W 50W 70W Халоген Место Светло Првенство Форма Топло

DEN 326.40

Стока
Достапно.

Ве молиме потврдете ја вашата адреса пред наддавање. неколку начини.
И ние ќе го прават истото за вас . Нашата цена не вклучува увезени данок или ДДВ .
Секое барање за технички прашања, можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас ,ние ќе ви одговори во време ,бесплатно.
Начин На Плаќање :
Обично ние прифаќаме Зачувам Плаќање.
За подобрување на нашите клиенти искуство, ве молиме ажурирајте го вашиот Телефонски број или испрати ни забелешка откако ќе понудата.
Вашиот вид добар коментар е одлична поддршка на нашата продавница раст .), можете да ни испратите фотографии ,извештај нас што е точно проблем, ние ќе ја ви една нова точка или рефундирање ќе се плаќаат пари за објектите.
Нашата Услуга часови :
8 : 00 часот – 5 : 30 Пекинг Време (GMT+8)
Понеделник - петок, освен државни празници во Кина. Ако немате Зачувам сметка, ние исто така може да се прифати ,Western Union, Банкарски трансфер или друг метод на плаќање, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за вашиот склопот на плаќање начин.
Ние ќе го испрати на предмети во рамките 2-10 работни дена.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, добредојдени да ни остави позитивен фидбек.
Среќен шопинг од HF Осветлување Група!!.
Испорака Метод :
Предмети ќе биде добро спакувани пред предмети се испраќаат со стандардизирани извоз неутрален кутија.
Ве молиме изберете соодветна испорака начин ние треба да се испрати на стоките кога ќе понудата,, токму сега, ние сме CPAM, DHL ,FEDEX ОДНОСНО, FEDEX IP, UPS-от ,EMS ,ТНТ ,ARAMEX итн.

Детали

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
50w, 35w, 70w
Тип На Објект:
Халоген Светилки
сертификација:
ЕМК,CQC,УЛ,LVD,CCC,ГШ,RoHS,FCC,CE
База Тип:
GU10
Зрак Агол(°):
38
Прозрачна Флукс:
250/350/780LM
Спецификација:
880
Примена:
Затворен,Комерцијални
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
RA99
Боја Temp(К):
3000
Бренд Име:
HoneyFly
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Моќ Толеранција:
5%
Број На Модел На:
GU10
Напон:
220-240V
боја:
топло бела
250/350/780LM:
38° Зрак Агол
GU10:
220-240V
Енергија-Заштеда На:
висока осветленост
Свеж

Избор на клиенти