.

.

New
10 X Халоген Крушка Светилка G9 230V 40W Топло Бела Куќа За

10 X Халоген Крушка Светилка G9 230V 40W Топло Бела Куќа За

DEN 99.84

Стока
Достапно.


Сосема Нов и Висок Квалитет на Траење на ултра-долг живот (околу 20,000 часа) за Апликација : Домови, хотели, продавници или на декоративни осветлување Боја : Топло Бела светлина, и жолтеникава Модел : G9 Изглед : матирано стакло Напон : 220 - 240 V Моќност : 40 W боја температура : 2800 K Живот : 2000 H Пакетот вклучува : 10 x G9 230 V 40 W халоген сијалица Забелешка : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Детали

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Просечен Живот (часот):
-
База Тип:
G9
Зрак Агол(°):
-
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
-
Примена:
Отворено,Комерцијални,Инженеринг
Напон:
220V
Прозрачна Флукс:
-
Бренд Име:
REFURBISHHOUSE
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Број На Модел На:
-
моќност:
40W
Изглед:
Матирано Стакло
Свеж

Избор на клиенти