.

.

New
10pcs/многу G9 Халоген Светилки Светилка G9 Монистра, 220V-240V 25W 2900K Топло Бела G9 Светлина G9 Лустерот Кристално Јасно светла

10pcs/многу G9 Халоген Светилки Светилка G9 Монистра, 220V-240V 25W 2900K Топло Бела G9 Светлина G9 Лустерот Кристално Јасно

DEN 401.00
DEN 422.40

Стока
Достапно.


10pcs/многу G9 Халоген Светилки Светилка G9 Монистра, 220 V-240 V 25 W 2900 K Топло Бела G9 Светлина G9 Лустерот Кристално Јасно светла
Suitabale за таванот светла, табела светилки, отворено светла, Undercabinet Тела плакар и светла Висока светлина ефикасност, освен стандардните светилки Повеќе детали се прикажани во слики. Пакет се Вклучени : 10 PCS x G9 Халоген Светлина

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Wattage:
25w
Тип На Објект:
Халоген Светилки
Бренд Име:
Tightsen-Home
Зрак Агол(°):
360
Просечен Живот (часот):
3500
Прозрачна Флукс:
450
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
100
База Тип:
G9
Напон:
220V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални,Едрење
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Моќ Толеранција:
2%
Спецификација:
880
Боја Temp(К):
2900
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Број На Модел На:
LRT1587
Wattage:
25w
База Тип:
g9
Свеж

Избор на клиенти