.

.

New
Kls халоген светилка сијалица JC/CH 12V20W ЈАПОНИЈА

Kls халоген светилка сијалица JC/CH 12V20W ЈАПОНИЈА

DEN 2390.40

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество 12 V20 W 155 Детали за Производот

Детали

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
20w
Тип На Објект:
Халоген Светилки
Просечен Живот (часот):
2000 година
Примена:
Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Отворено,Професионални,Едрење
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,LVD,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Број На Модел На:
JC/CH 12V20W
Свеж

Избор на клиенти