.

.

New
Алтернативна замена светилки за HEINE 104 6V OMEGA500 индиректни офталмолошки светилка X-04.88.104 XHL 6V #104

Алтернативна замена светилки за HEINE 104 6V OMEGA500 индиректни офталмолошки светилка X-04.88.104 XHL 6V 104

DEN 9264.00

Стока
Достапно.


Алтернативна замена светилки за HEINE 104 6 V OMEGA500 индиректни офталмолошки светилка X-04.88.104 XHL 6 V #104

Детали

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Просечен Живот (часот):
20
Примена:
Професионални,Комерцијални
Бренд Име:
Amayadx
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
104
Свеж

Избор на клиенти