.

.

New
5pcs/многу Возачот на Автомобилот Безбедно Уред Анти Спиење Задржите Буден Доза Нап Zapper Сонливост Предупредување со Аларм

5pcs/многу Возачот на Автомобилот Безбедно Уред Анти Спиење Задржите Буден Доза Нап Zapper Сонливост Предупредување со Аларм

DEN 157.00
DEN 179.04

Стока
Достапно.


Опис : Стави зад десното уво, кога твојата глава движења напред, електронски позиција сензорот ќе звучи силен аларм за да веднаш се разбуди вас и вашите патници Особено погодна за долги возење или ноќно возење ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Лесен за употреба и удобно да се носат за долго време Моќен аларм beep Батеријата внатре Боја : Црна Количина : 5pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување :
Црна Анти-Спиење Уредот x 5

Детали

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
QILEJVS
Име На Модел:
D0249-Б
Објектот Тежина:
13g
Свеж

Избор на клиенти