.

.

New
гуми притисок Visiable 32 Psi 2.2 Бар Воздух Алармирање Предупредување вентилот на Гумата Притисок капа 2.2 Сензор Следи Светлината Капа Индикатор За Автомобил

гуми притисок Visiable 32 Psi 2.2 Бар Воздух Алармирање Предупредување вентилот на Гумата Притисок капа 2.2 Сензор Следи Светлината

DEN 105.00
DEN 129.60

Стока
Достапно.


Честитки ви Благодариме За ја Видите Оваа Страница, Која Можеби Ќе го Изберете Вашиот Корист Производ Тука,Ние Сигурно ќе Ви Обезбеди Добар Квалитет,Брза Испорака и Професионални Услуги на Клиентите да Уживате во Вашето Време Тука!
4 PCS/set Универзална Visiable 32 Psi 2.2 Бар Воздух Алармирање Предупредување вентилот на Гумата Притисок Сензор Следи Светлината Капа Индикатор За Авто Автомобил
Функција : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Притисок Опсег : 32psi, 2.2 Бар Одговара на било стандардна големина постојните вентилот на гумата матични. Визуелно ве предупредува кога гумата притисок е низок да помогне да се избегнат предвремени гуми носат или blowouts од под-преголеми гуми. Боја Индикација : Greenshows дека гумата притисок е нормален. Yellowshows дека притисокот е долу околу 5 килограми. Redalerts дека притисокот е надолу од најмалку 10 фунти. Големина : 2.5 cm x 1cm (приближно). Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам. Пакет се Вклучени : 4 ПАРЧИЊА 2.2 бар
Ако имате било какви прашања ,pls се чувствуваат слободни да контакт .

Детали

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Име На Модел:
AUTOPS3C
Материјал Тип:
ABS+нерѓосувачки челик
Објектот Должина:
0.5inch
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
0.5inch
Бренд Име:
YCCPAUTO
Специјални Функции:
Гуми притисок следење
Објектот Висина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Свеж

Избор на клиенти