.

.

New
година Врвен Квалитет Locksmith Алатки Оригинални Нови Отклучување Празно T6 ID 48 ID48 Transponder Чип CNPAM Слободни & Песна Нема.

година Врвен Квалитет Locksmith Алатки Оригинални Нови Отклучување Празно T6 ID 48 ID48 Transponder Чип CNPAM Слободни

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
3) BTW,драг пријател,ако ја вашата адреса припаѓа на оддалечените области преку DHL, ние ќе ве известиме додадете далечински такса, јас се извинувам за непријатности
4)Ако успешно, можете да добиете на товар во 4-8 работни дена по плаќање преку DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от,throught ЕМС понекогаш за 7-15days,некои пати треба да се чека 30days.
1) Драг пријател,ве молиме имајте во предвид дека ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Секој објект е тестиран пред да го испратите на нашите клиенти за да бидете сигурни дека тоа може да биде оперативен во добра состојба,
во, за жал, вие не добиваат целосна товар или добар квалитет на производот, не грижете се, ме контактира што поскоро,
ние ќе дознаете проблемот, ги реши за вас, ако тоа е наша грешка, ние ќе преземе соодветни мерки, целосна наплата,
или да испраќате нови товари за вас.

Детали

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
FINETRIP
Напон:
12V
Име На Модел:
t394007
Објектот Ширина:
10cm
Специјални Функции:
автомобил копче чип
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Стакло
Објектот Тежина:
0.5kg
Гаранција:
1 година
чувајте или не:
Продавница
Пазарот:
глобални
боја:
Како се покаже слика
Мешаната серија:
Поддршка
MOQ:
1pc 5pcs 10pcs 20pcs 30pcs 50pcs 100pcs 200pcs...Факултативна
Слични:
видови на transponder чип
DHL ЕМС Fedex Aramex HKPAM CNPAM:
факултативна
Skype :
phoebepang2013
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти