.

.

New
2PC HUBCENTRIC ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА АДАПТЕР 5x108mm 63.4 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 3ММ/5MM/7MM/9MM ПАР 5X4.25 ЗА Jaguar S-Type 1999-2008

2PC HUBCENTRIC ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА АДАПТЕР 5x108mm 63.4 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 3ММ/5MM/7MM/9MM ПАР 5X4.25 ЗА Jaguar S-Type 1999-2008

DEN 666.72

Стока
Достапно.


Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена.
Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.
Ние само guarentee дека ќе добиете објект како што е опишано во нашата листата(s).
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови. Ве молиме ни e-mail ако не сте сигурни, па ние може да ви помогне да го дознаам. Тоа е крајот на корисниците' одговорноста да го осигура овој објект е точниот производ за вашите тркала. Сепак, ние не може да guarentee на fitment на секое возило.25")
Дебелина : 3ММ 5 MM 7 MM 9 MM
Центар понесе : 63.4 MM
*** Специјални Забелешки ***
Ако вашиот центар stubs' должина е повеќе од адаптери' дебелина, можеби ќе треба да го земјата надолу центар studs, така што вашите тркала можат да седат рамна на адаптери.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
Една пара (2) на нови палка тркала hubcentric изолација
(оваа аукција е за 2 Hubcentric Изолација , слика слика што ќе се прикажува да се користи за опис и референтни само, вистински објект изгледот може да се разликува со дебелина )
Топ моделот : 5x108 MM(5 X4.

Детали

боја:
9mm, 3мм, 7mm, 5mm
Бренд Име:
IPW
Свеж

Избор на клиенти