.

.

New
1Pc Професионални Тркала Spacer Адаптер Страната 4 Дупка 5mm Алуминиумски Тркала Одговара 4 Повлечи 4x101.6 4x108 4x112 4x114.3 Автомобил Универзална Делови

1Pc Професионални Тркала Spacer Адаптер Страната 4 Дупка 5mm Алуминиумски Тркала Одговара 4 Повлечи 4x101.6 4x108 4x112 4x114.3

DEN 164.00
DEN 192.96

Стока
Достапно.

Дојде и да се обидете.6 4x108 4x112 4x114. се надеваме доверба едни со други. Ние брод на вашиот парцела преку нашите превозот метод, тоа е побрзо отколку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус.3
Објектот Тежина : Околу.
превозот процес 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Неверојатно силна и многу лесен.6 4x108 4x112 4x114. Надвор од 60 дена, ние може да promis рефундирање на вашите пари. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. ако е така, ние не сме одговорни за вас.8 во
Дебелина : 5mm
Топ Моделот : Прибл.8 во
Центар Понесе : Прибл. 57g / 2oz
Пакет Големина : Прибл.
За руски пријатели :
1).
Спецификации :
Предмет Тип : Воланот Spacer
Точка Име : Универзална Тркала Spacer 4 Дупка 5mm
Материјал : Алуминиум
Површина По Завршувањето : Сатен
Боја : Сребрена
Поставување на Возило : Низа
Дијаметар : Прибл. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Поправки на грешки проблеми ако вашиот тркала во моментов е притискање на вашиот шокови или кочница дебеломер.

Детали

Број На Модел На:
тркала spacer адаптер
Материјал:
Метал
Бренд Име:
COCHETOP
Автомобил Производител:
Audi
Свеж

Избор на клиенти