.

.

New
5m Луди НЛО гумени луди вода игра,гумени островот Луди НЛО гумени летање риба воздух троседот направени во кина

5m Луди НЛО гумени луди вода игра,гумени островот Луди НЛО гумени летање риба воздух троседот направени во кина

DEN 38400.00

Стока
Достапно.


5m Луди НЛО гумени луди вода игра,гумени островот Луди НЛО гумени летање риба воздух троседот направени во кина
Употреба Игра на Плажа, езеро, река и сл, сурфање,и многу смешни Големина 5m дијаметар*1. Тоа е најдобро за диви и бестрашен банда.Забрането е да се носат со копчињата и на мобилен телефон, очила и мали остри украси за време на репродукцијата.Бидете сигурни дека нема остри работи на земјата при користење на inflatables. Додека, ако постојат бранови, летаат сите заедно од бран до бран, не wheelies и да се обидат да се одржи на. Ако таму е мирно море, ќе слајд со нив во неверојатен брзина, подигање на вашиот адреналин до врвот.
Седат опуштено и да уживате во најпознатите фасцинантен патување на вашиот живот.Ако вашата земја не е во слободен избор, pls љубезно ве молиме да нè контактирате за точната цена.0 m H или прилагодено Материјал Платон 0.
П : дали пумпа(воздушен компресор) се вклучени?
A : Да, вклучени,не треба да купите дополнително.
П : Како да го контактирате за прашања?
A : Можете да ги "Порака Продавачот".9 мм ПВЦ Боја како слика или прилагодено(Забелешки по плаќање) Додаток воздушна пумпа+поправка колекции
Луди НЛО Троседот Море Ски Цевки Towable Гумени Вода Towable Гумени летање риба брод, Гумени банана-брод, езерото surf, езерото скејт, гумени луди НЛО, гумени летање цевки, towable цевки, гумени палубата цевки, гумени вода одбор, гумени towable buoyos, гумени towable вода ски, гумени игри на вода, аква парк игри.

Детали

Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
qinda надувување
Број На Модел На:
QD-UFO805
Тип:
гумени луди НЛО
Име на производ:
гумени луди НЛО воздух троседот
Големина:
5m diameter*1.0m H or customized
боја:
Како слика или прилагодени
Материјал:
Платон на 0,9 мм ПВЦ
додаток:
воздушна пумпа+поправка колекции
Употреба:
Играње на Плажа, езеро, река и сл, сурфање,и многу смешни
Гаранција:
3 Години
сертификација:
SGS,CE ,EN14960
Technic :
Воздухот тесни топлина шие
Пакување:
pvc кеса за надувување банана-брод,картон за пумпа
Свеж

Избор на клиенти