.

.

New
Шарени Спортски Гигант ПВЦ Надувување Балон небото балон хелиум балон

Шарени Спортски Гигант ПВЦ Надувување Балон небото балон хелиум балон

DEN 4752.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на времето што го имаме ветено откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Pls не грижете се. Генерално, тоа ќе потрае околу 5-7 дена да пристигне на вашата врата. Можете да ги оставите порака за вашите прашања и вашата e-mail адреса, ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа.
Ако имате било какви други прашања,pls оставете порака и вашата e-mail адреса и
тогаш ние ќе контакт со вас.
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Ви благодарам многу. Имаме одлична услуга по продажбата систем и да ги преземат"живот зависи од квалитетот и развој зависи од кредит" како што е нашата постојана начело,добредојдовте на цел
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Плаќањето мора да биде направено во рок од 20 дена, во спротивно нарачката ќе биде избришана автоматски.
Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи,за бесплатен превозот предмети,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.
Големина : 2m дијаметар/ft 6.5
Компресор : нема компресор,компресор ќе бидат купени одделно
гаранција
2 години
Печатење :
Нема печатење
Изработка :
Заварени со Топлина запечатување машина
Додаток :
поправка материјали,без лепак(ер компанија доза не дозволува да се брод лепак)
Начинот на достава/време :
5working дена по примање на депозит
Пакет :
картон
OEM/ODM
Yes
Пратката термини :
Од експрес (околу 5-8 ден)
Начин на плаќање :
Со Зачувам
MOQ :
1 КОМПЈУТЕР, толку повеќе ќе ви цел, подобра цена е!
Употреба :
Широко поставени во паркови, плоштади, семејните градини,
училишта, спортски арени, играње центри луѓе може да
играат заедно и да уживаат во супер прекрасна забава рај.

Детали

Број На Модел На:
HABO1004G
Бренд Име:
realkingdao
Тип:
Гумени Кенгура
Возраст Опсег:
12-15 Години,2-4 Години,5-7 Години,Grownups,8-11 Години
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Гумени Брануваа
Име:
Надувување Балон
Материјал:
0.2 мм ПВЦ
боја:
Бела,црвена,зелена,жолта,портокалова
Свеж

Избор на клиенти