.

.

New
Надувување балон rollering

Надувување балон rollering

DEN 8867.52

Стока
Достапно.


( вода топка)
Тоа е голем ТРАНСПАРЕНТЕН ТОПКАТА (2М. во дијаметар) кои ние ги нарекуваат "WATERBALL", "DANCEBALL", или "BIMBOBALL".
На Waterballs се направени од јасна супер ТРАНСПАРЕНТЕН специјален материјал.
На "WATERBALL" е многу едноставен и лесен за користење, само удар до тоа, се отвори на патент, возачот влегува внатре, во близина на патент и повторно да се надува "WATERBALL" повторно да полн капацитет. И вашето исклучување, вода одење.
Водата топката е за одење на вода, за лебди на вода, својата плови резервоарот, танц топката , екранот топката за ставање во промет производи внатре и за употреба во шоу бизнисот продукции, тв емисии и за вашите креативни идеи.

Детали

Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
04
Тип:
Вода Одење Топка
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Други Гумени Играчки
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти