.

.

New
3*1m Гумени Воздух Песна Гумени Гимнастика Мат Брануваа Мат Трик Заштита Скокање Гумени Душеци, Мат

3*1m Гумени Воздух Песна Гумени Гимнастика Мат Брануваа Мат Трик Заштита Скокање Гумени Душеци, Мат

DEN 17875.00
DEN 18816.00

Стока
Достапно.

Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Гумени ада песна бара никакви остри објекти во областа.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.
Како да се платат?
А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.
Она што боите на вода брануваа можете да изберете од?
A : на цената на водата брануваа се исти.Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Не се вклучени.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.
Што е со големина?
A : Овој производ е 3*1*0.2 м дијаметар за возрасни и деца.
Дали е можно да се печати ништо на воздухот песна?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.

Детали

Возраст Опсег:
> 8 години,Grownups
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Гумени Кенгура
Бренд Име:
HIBADOU
дизајн:
Гумени Брануваа
Број На Модел На:
воздухот песна-106
Големина:
3*1*0.2m
Свеж

Избор на клиенти