.

.

New
6. жешки лета shears 360 вртливата палецот shears коса ножици ротирачки летаат ножици фризерски ротари стриже ротирачки палецот shears

6. жешки лета shears 360 вртливата палецот shears коса ножици ротирачки летаат ножици фризерски ротари стриже ротирачки палецот

DEN 1210.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.


6." жешки лета shears 360 вртливата палецот shears коса ножици ротирачки летаат ножици фризерски ротари стриже ротирачки палецот shears
360° вртливата палецот се справи, со розова внатре прстен, со врвен квалитет!
Материјал : VG10
Цврстина : 62 HRC
Редовни режа големина : 6.0 инчен
Чистење Го Оценувате : 20%~30%
Висок квалитет silencer
Прилагодливи завртка за режа напнатост
Две парчиња заварени рачка
Остар нож и тапи совети
Најдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморот
Површината позлата полирање процес, отпорност на абење

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
univinlions
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
32
Тип:
ножици за сечење
вкупна должина:
за 16.5 cm
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Големина:
6 inch
Број На Модел На:
S6005
боја:
Сребро.
Сечилото Совет:
Тапа
Свеж

Избор на клиенти