.

.

New
1 Пар / 2Pcs 6.0 и 17,5 см Црна Јапонија 440C Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Сечење Режа +Чистење Shears Z9001

1 Пар / 2Pcs 6.0 и 17,5 см Црна Јапонија 440C Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Сечење Режа +Чистење Shears Z9001

DEN 836.00
DEN 1193.76

Стока
Достапно.


Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат.
(2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.0 Инчен(За 17.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење/Ножици за Сечење 1 Пар Опис (1) Име : Професионални Фризерски Ножици
(2) Должина : 6.5 см)
(3) Quatity : 1 Пар (1 Сечење Режа + 1 Чистење Режа)
(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик
(5) Цврстина : 62 HRC
(6) Чистење го оценувате : 20%-35%
(7) Производот Број : 9001 Z
(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!
Испорака
Кина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 20-30 дена за да се заврши испорака. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако у имате било какви други прашања,ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне до вас satisfield!
Се надевам дека можеме да направиме повеќе и повеќе бизнис преку овој примерок цел!.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Заби:
28
вкупна должина:
17.5
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици
Нерѓосувачки Челик Тип:
440C
Свеж

Избор на клиенти