.

.

New
6.0 инчен и 17,5 см Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Сечење Shears Чистење ScissorsHair Сече Косата Алатки Z1003

6.0 инчен и 17,5 см Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Сечење Shears Чистење ScissorsHair Сече Косата Алатки Z1003

DEN 239.00
DEN 341.76

Стока
Достапно.


(3) Ние гарантираме за објектот ќе биде предаден, ПОБРЗО, но ние не сме одговорни за одложи од страна на царината.
(2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако у имате било какви други прашања,ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне до вас satisfield!
Се надевам дека можеме да направиме повеќе и повеќе бизнис преку овој примерок цел!
.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат.0 Инчен(За 17. Овие трошоци се на купувачот одговорност.ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.
Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение :
EMS трае 7-14 работни денови за испорака;
DHL или UPS-от трае околу 3-5 работни денови за испорака;
Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.0 Инчен Фризерски Ножици 6 CR 62 HRC Чистење/Ножици за Сечење 1 Buc/1 Пар Опис
(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Сечење Режа)
(2) Должина : 6.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Заби:
28
вкупна должина:
17.5
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици
Свеж

Избор на клиенти