.

.

New
6 јапонија коса ножици професионални фризерски ножици за сечење коса чистење ножици берберот shears продажба про коса clipper

6 јапонија коса ножици професионални фризерски ножици за сечење коса чистење ножици берберот shears продажба про коса clipper

DEN 636.00
DEN 706.08

Стока
Достапно.


6" јапонија коса ножици професионални фризерски ножици за сечење коса чистење ножици берберот shears продажба про коса clipper
Материјал : 7cr13
Цврстина : HRC 58~60
Редовни режа големина : 6.0 инчен
Висок квалитет silencer
Прилагодливи завртка за режа напнатост
Две парчиња заварени рачка
Остар нож и тапи совети
Најдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморот
Површината позлата полирање процес, отпорност на абење

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Бренд Име:
univinlions
Заби:
32
Големина:
6 inch
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
вкупна должина:
за 17.5 cm
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Број На Модел На:
U6015
боја:
Бела
Пакет:
Поли торба или дрвени подарок кутија
Сечилото Совет:
Тапа
Свеж

Избор на клиенти