.

.

New
30% Попуст 5.5 HT9116 коса за сечење ножици поставите фризер колекции clipper јапонски фризерски ножици топла коса shears за берберот

30% Попуст 5.5 HT9116 коса за сечење ножици поставите фризер колекции clipper јапонски фризерски ножици топла коса shears за

DEN 613.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.


Hunterrapoo Бренд Коса За Сечење Ножици(Жилет + Чистење Ножици)

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
28
Големина:
5.5 inch
вкупна должина:
16cm
Бренд Име:
HUNTERrapoo
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
HT9116
Тип:
косата сет ножици
Тип:
Убавина
Примена:
Коса
Сечилото Тип:
Криви
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Совет:
Тапа
Свитлива:
No
Стил:
Право Раце Ножици
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти