.

.

New
5.5 инчен Коса Ножици Прилагодено ЛОГО Професионални Берберот-Ножици за Сечење 4cr13 Висок Квалитет на Титаниум Салон Коса Clipper

5.5 инчен Коса Ножици Прилагодено ЛОГО Професионални Берберот-Ножици за Сечење 4cr13 Висок Квалитет на Титаниум Салон Коса Clipper

DEN 815.00
DEN 1358.40

Стока
Достапно.

Обработка&Превозот : Обработка на време : 1-7 дена во САД : за 15-28 дена од Други земји : 24-35 дена Да РУС : за 26-60 дена Да БР : 30-90 дена Далечински земји : 28-60 дена ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Контакт со нас на : (Оставете порака ) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена .5 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина чистење го оценувате : 20%-35% · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Ние прифаќаме alipay тука. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние ќе ви понудиме замена (ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест) или пари назад. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
· Големина : 5. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака.
Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
5.5 inch
Заби:
26
Тип:
ножици за сечење
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
вкупна должина:
15.5 cm
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr 13
Тип:
косата сет ножици
Рачка Материјал:
Јапонија 440c
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
како се покаже
thinnig го оценувате:
20%-35%
Свеж

Избор на клиенти