.

.

New
Sharonds 6 инчен фризерски стил ножици личност пурпурна гем берберот професионални коса за сечење алатки врба ножици

Sharonds 6 инчен фризерски стил ножици личност пурпурна гем берберот професионални коса за сечење алатки врба ножици

DEN 1049.00
DEN 1128.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот Топла Продажба ID : 5465 us$ 18.00 /парче us$ 25.00 /парче us$ 22.50 /парче us$ 25.00 /парче us$ 15.00 /парче us$ 15.50 /парче us$ 15.50 /парче us$ 27.00 /парче us$ 18.00 /парче us$ 18.00 /парче Опис на Производот (Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (делови листа) Ножици и кутии треба да се обрне внимание. 1.Стандард на Превозот од Chian toworldwide(7to29business дена),f повеќе од 29 дена, ве молиме контактирајте ме 2.Примена на вашата нарачка, ние обично се справи со еден ден, ако постојат посебни околности, ќе бидат обработени во рок од три дена 3.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, јас ќе ви даде многу задоволителни резултати, па јас само што доби добра оценка, ве молиме запомнете дека било какви проблеми се поврзани со мене

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Број На Модел На:
XCX126120
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
вкупна должина:
17.5
Заби:
32
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Бренд Име:
SHARONDS
Свеж

Избор на клиенти