.

.

New
30% ПОПУСТ 6 јапонија коса ножици HT9130 Професионални shears фризерски ножици берберот чистење режа фризер жилет коса

30% ПОПУСТ 6 јапонија коса ножици HT9130 Професионални shears фризерски ножици берберот чистење режа фризер жилет коса

DEN 1226.00
DEN 1727.52

Стока
Достапно.

HT9130 HUNTERrapoo 6" Професионални Коса Сет Ножици

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
28
Бренд Име:
HUNTERrapoo
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Големина:
6 inch
вкупна должина:
И 17,5 см
Број На Модел На:
HT9130
Тип:
сет ножици
Тип:
режа сет
Примена:
фризерски салони за коса, убавина, стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6inch
is_customized:
Yes
Рака употреба:
Десната Рака
Целна група:
бербер, фризер, студент, домаќинка
Свеж

Избор на клиенти