.

.

New
виолетова змеј 6.5 инчи нагоре Криви Сечење Миленици Shears Професионални Остар Раб ножици Куче Миленичиња Чешлање куче коса clipper

виолетова змеј 6.5 инчи нагоре Криви Сечење Миленици Shears Професионални Остар Раб ножици Куче Миленичиња Чешлање куче коса

DEN 1391.00
DEN 2318.40

Стока
Достапно.


Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Ние ќе ви понудиме замена (ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест) или пари назад. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
· Големина : 6.5 инчи · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални домашно милениче салон ножици, · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6.5 inch
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
js
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
вкупна должина:
18 cm
Тип:
Ретко се криви сечење shears
Нерѓосувачки Челик Тип:
Јапонија 440c
Тип:
Ретко се криви сечење shears
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
боја:
сина,розова ,црна
Тврдост:
62HRC
Употреба:
Лев / Десен
Свеж

Избор на клиенти