.

.

New
Виолетова Змеј 8 инчен Милениче Shears Professinal коса Тример за Полнење на Животните Милениче Хлапак Жилет Чешлање Clipper Мачка Куче Коса Режа

Виолетова Змеј 8 инчен Милениче Shears Professinal коса Тример за Полнење на Животните Милениче Хлапак Жилет Чешлање Clipper

DEN 720.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Обработка&Превозот : Обработка на време : 1-7 дена во САД : за 15-28 дена од Други земји : 24-35 дена Да РУС : за 26-60 дена Да БР : 30-90 дена Далечински земји : 28-60 дена ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого Ние прифаќаме alipay тука. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Големина : 8 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
рачно изработени
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Бренд Име:
Виолетова Змеј
вкупна должина:
22 см
Големина:
8 inch
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Тип На Објект:
Губење На Ножици
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
боја:
Розова,зелена,црна
Свеж

Избор на клиенти