.

.

New
5.5 16cm Пурпурна Змеј ЈП 440C Multicolor Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Сечење Shears Чистење Ножици Z1005

5.5 16cm Пурпурна Змеј ЈП 440C Multicolor Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Сечење Shears Чистење Ножици Z1005

DEN 301.00
DEN 429.60

Стока
Достапно.

5 Инчи(За 16cm)
(3) Quatity : 1 Парче/1 Pair
(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик
(5) Цврстина : 62 HRC
(6) Чистење го оценувате : 20%-35%
(7) Производот Број : 1005 Z
(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!
Испорака
Кина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 20-30 дена за да се заврши испорака.
(2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако у имате било какви други прашања,ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне до вас satisfield!
Се надевам дека можеме да направиме повеќе и повеќе бизнис преку овој примерок цел!.
(3) Ние гарантираме за објектот ќе биде предаден, ПОБРЗО, но ние не сме одговорни за одложи од страна на царината.
ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Заби:
28
вкупна должина:
16
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
5.5 inch
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици
Свеж

Избор на клиенти