.

.

New
6.0 инчен и 17,5 см 62HRC Професионални Кучиња, Мачки Миленичиња Коса Shears Фризерски Ножици за Сечење Shears Свиткана Нагоре Криви Ножици Z4001

6.0 инчен и 17,5 см 62HRC Професионални Кучиња, Мачки Миленичиња Коса Shears Фризерски Ножици за Сечење Shears Свиткана Нагоре

DEN 265.00
DEN 378.72

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност.5 см)
(3) Quatity : 1 Pcs
(4) Материјал : 6 CR Нерѓосувачки Челик
(5) Цврстина : 62 HRC
(6) Производот Број : 4001 Z
(7) Можеме да ги прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!
Испорака
Кина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 20-30 дена за да се заврши испорака.0 Инчен(За 17.ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат.0 Инчен Миленици Фризерски Ножици 62 HRC Ножици за Сечење 1 Pcs
Опис
(1) Име : Професионални Домашни Миленици Фризерски Ножици(Крива Сечење Режа)
(2) Должина : 6.
Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение :
EMS трае 7-14 работни денови за испорака;
DHL или UPS-от трае околу 3-5 работни денови за испорака;
Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Заби:
28
вкупна должина:
17.5
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици
Свеж

Избор на клиенти