.

.

New
Персонализација на професионални јапонија 440c Ретро феникс 6 инчен коса ножици поставите чистење, берберот сечење shears фризерски ножици

Персонализација на професионални јапонија 440c Ретро феникс 6 инчен коса ножици поставите чистење, берберот сечење shears фризерски

DEN 887.00
DEN 933.60

Стока
Достапно.

0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.0 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25 % се Прилагодите на логото/име : YES(бесплатно) Ласерски издлаби зборови : YES(слободни)
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.
Професионални Прилагодите ножици
Ние може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .
ве молиме додадете забелешка во ред .29 /set
Професионални 5.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.99 /set
Професионални 6.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.ви благодариме
Персонализација на професионални Јапонија 440c 9cr13 челик Ретро феникс 6 инчен коса ножици чистење сочинуваат берберот алатки коса clipper makas сечење режа shears фризерски ножици
Материјал : Јапонија 440c 6cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : сечење режа / чистење режа Големина : 6.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
32
вкупна должина:
И 17,5 см
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Тип:
Чистење Ножици
Бренд Име:
оган змеј
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Големина:
6 inch
Број На Модел На:
F-S281
Тврдост:
62HRC
Чистење го оценувате:
25%
Персонализација на логото/име:
Yes (Слободни)
Ласерски издлаби зборови:
Yes (Слободни)
Свеж

Избор на клиенти